Rozsadnik SZARY Respana Planter SET DREP770-405U
INSPEKT - ROZSADNIK - DOMOWA SZKLARNIA
Głęboka donica z pokrywą idealna do uprawy ziół i warzyw na balkonie, tarasie i domu.
PROSPERPLAST RESPANA PLANTER SER SZARY KAMIEŃ
  • DREP770-405U
Przejdź do pełnego opisu
szt.
Dostępność:
mała ilość
Czas wysyłki: 24 godziny
Opis
  • DREP770-405U
Prosperplast Miniszklarnia - Inspekt - Rozsadnik - Szklarenka
  • nr katalogowy DREP770-405U
  • kolor: szary kamień 405U
  • materiał: tworzywo sztuczne
  • pojemność: 52 L
  • zdejmowane transparentne wieko
  • pojemna misa dolna
  • wysokie wygodne nóżki
  • wywietrzniki w pokrywie
Szczegółowe dane techniczne:
  • kolor: 405U
  • pojemność: 52 l (-)
  • długość: 770 mm (77 cm)
  • szerokość: 387 mm (38,7 cm)
  • wysokość całkowita: 820 mm (80 cm)
  • wysokość misy (donicy): 265 mm (26,5 cm)
  • wysokość pokrywy: 231 mm (23,1 cm)
  • wysokość nóżek: 324 mm (32,4 cm)